Kategorie

Jesteśmy na FaceBook

Regulamin

Warunki zamawiania

 1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma Dudimar.

 2. Sklep internetowy Dudimar prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci internetowej.

 3. Zamówienia mogą być składane przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem witryny www.dudimar.com.pl

 4. Realizacja zamówienia odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

 5. Klient może założyć indywidualne konto w sklepie, lecz nie jest to wymagane aby dokonać zakupów.

 6. Możliwe formy płatności:
  - za pobraniem(płatność kurierowi)
  - przedpłata(przelew na konto) na opcję przedpłaty klient ma 14 dni

 7. Każda transakcja kupna-sprzedaży potwierdzona jest paragonem, na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT, która dołączona jest do przesyłki.

 8. Zamawiany towar będzie dostarczany przesyłką kurierską. Koszt przesyłki: płatność z góry 15 zł, płatność za pobraniem 20 zł. Przesyłki za granicę- całkowity koszt związany z przesyłką i transferem środków pieniężnych pokrywa kupujący. Ustalenia co do sposobu, kosztów oraz czasu realizacji zamówienia odbywają się korespondencyjnie przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

 9. Prosimy o sprawdzanie przesyłek w obecności kuriera. W razie stwierdzenia zniszczenia lub uszkodzenia przesyłki prosimy o spisanie protokołu szkody z pracownikiem firmy kurierskiej.

 10. Minimalna kwota zamówienia z darmową dostawą wynosi 150 zł brutto. Jeśli zamówienie będzie poniżej tej wartości, to za przesyłkę płaci odbiorca.
  W przypadku zamówień powyżej 150 zł oraz wyboru płatności za pobraniem koszt dostawy wyniesie 5 zł.

 11. Ceny w sklepie internetowym Dudimar wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT( cena nie zawiera kosztów transportu). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena przez obsługę sklepu lub błąd serwera kupujący zostanie o tym poinformowany a zamówienie anulowane.

 12. Czas realizacji zamówienia ustala się na 1-7 dni roboczych. Przez czas realizacji rozumie się ilość dni od chwili złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki do zamawiającego.

 13. W przypadku braku dostępności zamawianego towaru lub jakiejkolwiek innej trudności w realizacji zamówienia niezwłocznie skontaktujemy się drogą e-mail lub telefonicznie.

 14. Dane dotyczące przelewu:
  Nazwa Banku: PKO BP
  Numer konta: 04102014620000770200205963

 15. Klient który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa może w terminie 14 dni od objęcia rzeczy w posiadanie przez klienta, odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez kosztów z wyjątkiem zwrotu rzeczy- towar w stanie nienaruszonym(bez obcych zapachów typu perfumy, papierosy) w oryginalnym opakowaniu, z kompletem metek. Do odstąpienia od umowy nie jest konieczny paragon-wystarczy inny dowód zakupu, który jednoznacznie potwierdza, iż nabyto ten towar u danego sprzedawcy. Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

 16. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy należy skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, który znajduje się poniżej:

  

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Ja ................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ....................................................

Data zawarcia umowy to.....................................................

data odbioru .......................................................................

Imię i nazwisko....................................................................

Adres...................................................................................

Data.....................................................................................

Przesyłkę nadaj na adres:

Dudimar Ul. Szajnochy 2 85-738 Bydgoszcz

  

 1. Produkt można odesłać w dowolny sposób. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Jednocześnie informujemy, że nie odbieramy przesyłek z paczkomatów.

 2. Klient ponosi koszty zwrotu towaru.

 3. Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie przelewem na Państwa rachunek bankowy podany podczas zgłaszania chęci odstąpienia od umowy, dokonany jest w terminie 7 dni po otrzymaniu przez nas towaru.

 4. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Dudimar są nowe.

 5. Reklamacje będą rozpatrywane za okazaniem dokumentu zakupu.

 6. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Klienci podając swoje dane osobowe Sprzedającemu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich przez Sprzedającego. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

 7. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 8. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.