Kategorie

Jesteśmy na FaceBook

Figura gruszka - idealna bielizna

Sylwetka gruszki wyróżnia się tym, że jest znacznie szersza w okolicach bioder niż w górnych partiach ciała. Z tego powodu głównym zadaniem bielizny, po którą powinny sięgnąć panie o takiej sylwetce jest zrównoważenie góry i dołu.

Idealny biustonosz dla sylwetki gruszki

Przez to, że pupa jest nieco szersza istotne jest by zrównoważyć optycznie górną część ciała. Na co dzień powinnać wybrać biustonosz typu push-up lub plunge. Ten drugi typ charakteryzuje się głębokim wycięciem, dlatego możesz nosić go także do głębokich dekoltów.

Idealne majtki dla sylwetki gruszki

Uda wyszczuplisz dobierając figi z głębokim wycięciem nogawek. Jeśli natomiast twoja pupa jest trochę bardziej obfita, wybierz pełniejsze figi. Do takiego kompletu dobierz biustonosz z szerszymi ramiączkami, który optycznie zrównoważy górne i dolne partie ciała.

Idealna bielizna modelująca dla sylwetki gruszki

Możesz take sięgnąć po bieliznę modelującą typu kolarka, czyli długie obcisłe szorty, które wyszczuplą uda. Zawsze wybieraj bieliznę korygującą dobrej jakości, ponieważ jest ona wykonana z lepszych, przepuszczających powietrze materiałów, dzięki czemu nie będziesz się pod nią dodatkowo pocić, nawet jeśli wybierzesz mocno zabudowany model.